Kaliteli ürün, nitelikli hizmet

1994 yılında Bursa’da yoğunlukla gelişmekte olan Tekstil sektörünün yedek parça ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulan Plamek Plastik ® , makina parça imalatında özellikle tercih edilen Döküm Polyamid(PA6G)’in dönemsel koşullarda zor temin edilmesinden kaynaklı olarak ve mevcut piyasa talepleri gereğince üzerine düşen sorumluluğu yerine getirerek, termoplastik türevlerinden olan Döküm Polyamid (PA6G) üretimine başlamıştır.

Sektörel makine yedek parçaları ve Döküm Poliamid (PA6G) imalatı amacıyla kurulan Plamek Plastik ® 30 yıllık deneyimi ile mühendislik plastiği ihtiyacında bölgesinde ilk akla gelen firmalardan biri haline gelmiştir.

Firmamızda; yüksek mukavemet özelliklerinden dolayı özellikle tercih edilen Mühendislik Plastik türevlerinden olan Döküm Polyamid (PA6G) ürünlerinden dolu çubuk ve levha şeklindeki yarı mamul hallerinin satışının yanı sıra, işleme atölyemizde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hassas işleme yapılarak nihai ürün satışı da gerçekleşmektedir.

Devamlı hizmet ve kaliteli ürün anlayışıyla üretimini devam ettiren Plamek Plastik® , ISO 9001:2008 belgesiyle kalitesini tescil ettirmiştir. Bu anlayışla Avrupa’dan İthal A sınıfı hammadde ve en iyi ekipmanları kullanarak elde ettiğimiz Döküm Polyamid (PA6G) ürünümüzü PlaCast ® markamız ile sizlere sunmaktadır. Böylece, ihtiyaca ve kullanıma en uygun ürün ve hizmeti sağlamaktadır.

Kaliteli ürün, nitelikli hizmet anlayışıyla sektörde olmaya devam edecektir.

BELGELERİMİZ

Plamek Plastik®️

Marka Tescil Belgemiz

PlaCast®️

Marka Tescil Belgemiz

ISO 9001 -2015

Kalite Belgemiz